Меню
Шановні покупці. Раді бачити Вас на оновленому сайті. Наявність та ціни на товар на сайті актуальні.
Україна, м.Дніпро
пн-пт: 9.00-15.00
сб, нед: вихідний
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9.00-15.00
  • сб, нед: вихідний

Оплата замовлень в інтернет магазині Scrapbooking.com.ua

В інтернет-магазині "Scrapbooking.com.ua" ви можете оплатити замовлення наступними способами: 

1. Оплата картами Visa / Mastercard в автоматичному режим: 


Даний спосіб оплати дозволяє швидко і просто оплатити замовлення, не виходячи з дому. Для цього достатньо мати банківську карту (дебетову, кредитну, карту для розрахунків в мережі інтернет та ін.) будь-якого банку. Процесинг здійснюється найбільшим банком України - Приватбанком, що гарантує надійність і абсолютну безпеку ваших платежів. Магазин не має доступу до ваших даних, всі операції контролюють банки, що відповідають за проведення операції.

Щоб оплатити замовлення, досить вибрати пункт "Онлайн оплата через платіжну систему LiqPay Приватбанку (Visa і MasterCard)" при виборі способу оплати, далі вибрати спосіб доставки і розмістити замовлення. Вас в автоматичному режимі перекине на сайт Приватбанку (система платежів Liqpay). Далі робимо кілька простих дій:

1. Ви можете оплатити замовлення перейшовши в свій кабінет в Приват24. 

2. Або вводимо дані платіжної карти: номер карти, дата закінчення терміну дії карти, код CVV і натискаємо "Оплатити". При необхідності активуємо карту в системі Liqpay, що дозволить максимально швидко і просто здійснювати платежі за допомогою конкретної карти. 

У разі успішно проведеного платежу, ви перейдете в магазин і побачите повідомлення про те, що замовлення розміщене. Статус вашого замовлення автоматично зміниться на "Оплачено". Відправка замовлення буде здійснена відразу після надходження грошових коштів на наш рахунок (як правило, протягом наступного 24 годин робочого дня).

Якщо ви помилилися при введенні даних або у вас недостатньо коштів, ви отримаєте повідомлення про помилку і зможете оплатити замовлення пізніше, зайшовши до свого кабінету 

Даний спосіб оплати підходить також для користувачів Liqpay, які можуть оплатити замовлення зі свого особистого кабінету. 

2 . Банківський переказ: 

Після прийому замовлення система в автоматичному режимі виставить вам рахунок для оплати, який ви зможете оплатити у відділеннях Приватбанку або інших банків. 

Оплата проводиться на розрахунковий рахунок ФОП Приватбанку. 

Ви можете оплатити замовлення як в касах банку, так і через термінали, а також за допомогою системи Приват24. 


при оплаті з розрахункового рахунки інших банків на рахунок Приватбанку зверніть, будь ласка, увагу, що гроші зараховуються на рахунок протягом 2-3 робочих днів, що призводить до затримки відправки замовлення.