Меню
Шановні покупці. Раді бачити Вас на оновленому сайті. Наявність та ціни на товар на сайті актуальні.
Україна, м.Дніпро
пн-пт: 9.00-15.00
сб, нед: вихідний
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9.00-15.00
  • сб, нед: вихідний

Закріплювачи люверсів

Закріплювач люверсів Crop-A-Dile II Big Bite
0
Код товару: 2229
2 358.40грн.
Закріплювач люверсів We R Memory Keepers - Crop-A-Dile 2 "Big Bite". Пробиває отвори та встановлює люверси розмірами 3 мм, 4.8 мм у папері, картоні, шкірі, тканині, пластиці, тонкій жерсті. Під час роботи з папером 30х30 встановлює люверс у будь-яком..
Закріплювач люверсів Crop-A-Dile Eyelet and Snap Punch Aqua
0
Код товару: 2120
1 350.40грн.
Закріплювач люверсів We R Memory Keepers - Crop-A-Dile, колір блакитний, 70907. Пробиває отвори та встановлює кнопки та люверси розмірами 3 мм, 4.7 мм у папері, картоні, шкірі, тканині, пластиці, тонкій жерсті. Глибина захвату для встановлення люверс..
Закріплювач люверсів  Crop-A-Dile Punch Kit Pink
0
Код товару: 2121
1 641.92грн.
Набір з закріплювачем люверсів We R Memory Keepers - Crop-A-Dile, рожевого кольору. Набір включає установник люверсів, 100 люверсів (4 кольори по 25 шт кожного виду), пластиковий кейс для зберігання. Пробиває отвори та встановлює кнопки та люверси ро..
Закріплювачи люверсів

Закріплювач люверсів призначений (як Ви вже здогадалися) для закріплювання люверсів. Зовнішній вигляд їх може різнитися. Бувають закріплювачи у вигляді плоскогубців, як у популярного We R Memory Keepers Crop-A-Dile. Кожна рукодільниця мріє про такий закріплювач. Вони дуже зручні в експлуатації. Єдиним їх мінусом є те, що вони можуть встановлювати люверси недалеко від краю паперу або матеріалу, з яким Ви працюєте. Більш дорогим, великим і не менш бажаним вважається закріплювач Crop-A-Dile Big Bite. Він уже встановлює люверси в будь-якому місці аркуша скраппаперу розміром 30х30 см.