Меню
Шановні покупці. Раді бачити Вас на оновленому сайті. Наявність та ціни на товар на сайті актуальні.
Україна, м.Дніпро
пн-пт: 9.00-15.00
сб, нед: вихідний
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9.00-15.00
  • сб, нед: вихідний

Стрічка репсова

Стрічка репс 9мм тортики білий, 1м
0
Код товару: 704
4.48грн.
Ріпсова стрічка із зображенням тістечок і тортиків на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками.Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листівок, альбом..
Стрічка репс 9мм свинка пеппа білий, 1м
0
Код товару: 1849
2.88грн.
Ріпсова стрічка із зображенням свинки Пеппа рожевого кольору на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листі..
Стрічка репс 9мм з Днем святого Валентина малиновий, 1м
0
Код товару: 1856
2.56грн.
Репсова стрічка з написом Happy Valentine's Day та серцями білого кольору на малиновій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при в..
Стрічка репс 9мм горох рожевий, 1м
0
Код товару: 733
2.88грн.
Ріпсова стрічка з крапками білого, жовтого та бірюзового на основі рожевого насиченого кольору. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при ..
Стрічка репс 9мм горох дрібний білий рожевий фіолетовий, 1м
0
Код товару: 727
2.56грн.
Ріпсова стрічка з дрібними точками фіолетового, малинового та рожевого кольору на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при ..
Стрічка репс 9мм горох бірюза, 1м
0
Код товару: 710
2.56грн.
Репсова стрічка з крапками білого, жовтого та ментолового кольору на основі бірюзового кольору. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр.Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при в..
Стрічка репс 9мм горох білий, 1м
0
Код товару: 726
3.84грн.
Ріпсова стрічка з крапками жовтого, блакитного та рожевого кольору на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні..
Стрічка репс 9мм білий серця, 1м
0
Код товару: 1625
3.20грн.
Репсова стрічка з серця червоного та блакитного кольору на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листівок, ..
Стрічка репс 9мм Love лаванда фіолетовий, 1м
0
Код товару: 722
2.24грн.
Ріпсова стрічка з написом Love фіолетового кольору на бузковій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листівок, ал..
Стрічка репс 9мм Love білий рожевий, 1м
0
Код товару: 3655
2.56грн.
Ріпсова стрічка з написом Love рожевого кольору на білій основі. Ширина стрічки 9мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листівок, альбомів..
Стрічка репс 25мм жовто-блакитна, 1м
0
Код товару: 7035
1.68грн.
Ріпсова стрічка жовто-блакитного кольору шириною 25мм. Ціна вказана за 1 метр. Репсова стрічка є стрічкою з рубчиками. Використовується при упаковці подарунків, як декоративний елемент при виготовленні листівок, альбомів, блокнотів. ..
В наявності мало
Стрічка декоративна American Crafts (Spring) ACRS10
0
Код товару: 5262
5.29грн.
Декоративна репсова стрічка коралового кольору з різнокольоровими крапками від виробника American Crafts шириною 9.5мм. Довжина стрічки у рулоні 1.2м...
Стрічка репсова