Меню
Шановні покупці. Раді бачити Вас на оновленому сайті. Наявність та ціни на товар на сайті актуальні.
Україна, м.Дніпро
пн-пт: 9.00-15.00
сб, нед: вихідний
Час роботи магазину:
  • пн-пт: 9.00-15.00
  • сб, нед: вихідний

Ножиці для рукоділля

Ножиці Tim Holtz Non-Stick 178мм
0
Код товару: 278
648.00грн.
Найпопулярніші ножиці зі спеціальним покриттям Tonic Studios Tim Holtz – Non-Stick Micro Serrated Scissor, 17 см. Розроблені найвідомішим дизайнером Tim Holtz. Титанові леза довжиною 5 см зі спеціальним покриттям, що не липне, в комплекті захисний ко..
В наявності мало
Ножиці Xcut Ultra Fine Decoupage Scissors Straight Tip
0
Код товару: 2117
112.00грн.
Ножиці для дрібних деталей та декупажу із прямим лезом Ultra Fine Decoupage Scissors Straight Tip від виробника Docrafts. Ножиці виконані із нержавіючої сталі. Розмір ножиць 11,5 см. Розмір ріжучої частини ножиць (лезо) 20мм...
Ножиці Xcut Soft Grip & Non-Stick Art & Craft Craft Scissors 16,5 см
0
Код товару: 3088
171.52грн.
Якісні ножиці для творчості та рукоділля розміром 16,5 см від виробника Docrafts. Ножиці призначені для роботи з папером, фоаміраном, калькою та подібними матеріалами. Ручки покриті спеціальним матеріалом для комфортної роботи. Покриття лез ножиць за..
Ножиці Tonic Studios Kushgrip Decoupage Scissors
0
Код товару: 877
179.20грн.
Ножиці Kushgrip Decoupage Scissors від виробника Tonic Studios. Маленькі леза ножиць призначені для точного вирізування та роботи з дрібними деталями. Зручні для вирізування зображень із серветок у декупажі. Комфортні прогумовані ручки. Загальна довж..
Ножиці Tonic Studio Kushgrip Needlework Scissors 12.5см
0
Код товару: 1385
262.40грн.
Ножиці для детальних та акуратних розрізів Kushgrip Needlework Scissors з довжиною леза 3см від виробника Tonic Studio. Розмір ножиць 12,5 см. Гострі титанові леза стійкі до корозії. Комфортні прогумовані ручки...
Ножиці Tonic Studio Crafters Thread Snip 12см
0
Код товару: 1383
176.00грн.
Ножиці для розрізання шнурів, стрічок, ниток Crafters Thread Snip від виробника Tonic Studio. Зручний ножиці із м'яким, комфортним для роботи покриттям Kushgrip. Розмір ножиць 12см. Довжина ріжучої кромки леза 34мм...
Ножиці Tim Holtz Non-Stick 240 мм Kushgrip Titanium Shears
0
Код товару: 83
848.00грн.
Ножиці Kushgrip Titanium Shears від Tim Holtz Tonic Studio. Найбільші ножиці від Тім Хольца завдовжки 24см. Довжина лез: 11см. Ножиці зручні тим, що лезо покрите матеріалом, якого не липне скотч. Вони розрізають практично всі матеріали для творчості,..
Ножиці Tim Holtz Non-Stick 178мм /ДЛЯ ЛІВОЇ РУКИ/
0
Код товару: 778
648.00грн.
Найпопулярніші ножиці зі спеціальним покриттям Tonic Studios Tim Holtz – Non-Stick Micro Serrated Scissor, 17,8 см. Розроблені найвідомішим дизайнером Tim Holtz. Титанові леза довжиною 5 см зі спеціальним покриттям, що не липне, в комплекті захисний ..
Ножиці Tim Holtz Non-Stick 123мм /ДЛЯ ЛІВОЇ РУКИ/
0
Код товару: 799
489.60грн.
Найменші ножиці Holtz Non-Stick від улюбленого виробника Tim Holtz. Спільна технологія з Tonic Studio. Ножиці мають усі характеристики своїх старших сестер. Розмір ножиць 12,3см. Довжина лез: 3,5см. Ножиці зручні тим, що лезо покрите матеріалом, яког..
Ножиці Tim Holtz Non-Stick 123мм
0
Код товару: 786
489.60грн.
Найменші ножиці Holtz Non-Stick від улюбленого виробника Tim Holtz. Спільна технологія з Tonic Studio. Ножиці мають усі характеристики своїх старших сестер. Розмір ножиць 12,3см. Довжина лез: 3,5см. Ножиці зручні тим, що лезо покрите матеріалом, яког..
Ножиці Tim Holtz Haberdashery Scissors 152мм
0
Код товару: 1364
668.80грн.
Надміцні ножиці для тканини Haberdashery Scissors від виробника Tim Holtz. Ножиці з титановим покриттям та надгострими лезами розраховані на тривалий термін служби. Ручки ножиць м'які, прогумовані для довгої комфортної роботи. Розмір ножиць 152мм. До..
Ножиці Tim Holtz Haberdashery Scissors 127мм
0
Код товару: 1366
585.60грн.
Надміцні ножиці для тканини Haberdashery Scissors від виробника Tim Holtz. Ножиці з титановим покриттям та надгострими лезами розраховані на тривалий термін служби. Ручки ножиць м'які, прогумовані для довгої комфортної роботи. Розмір ножиць 123мм. Ст..
Ножиці для рукоділля

Яка ж рукодільниця зможе обійтися без ножиць у своїй роботі. Це "must have" інструмент будь-якого творчоі людини. Коли Ви тільки починаєте щось творити, Ви запросто можете для початку обійтися самими недорогими ножицями з будь-якого магазину канцтоварів. Коли ж робите щось постійно, то Ви починаєте розуміти, що стандартних ножиць Вам не вистачає, і тоді Вам варто звернути свою увагу на ножиці, спеціально створені виробниками для скрапбукінгу, творчості та рукоділля. Ці ножиці мають підвищену якість при заточці лез, оснащені зручними прорезіненимі ручками для довгої роботи. Самі ножиці виготовлені з нержавіючої сталі, що дозволяє не переживати за те, що вони можуть покритися іржею. Поверхня лез деяких ножець з антиприлипаючими властивістями, що дозволяє розрізати липкі матеріали і вони не будуть прилипати до ножиць.